MSC-Antaris D1 (1e klasse A):
1. SVM D1
2. SC Rouveen D1
3. Staphorst D1
4. Alcides D1
5. Steenwijk D1
6. Flevo Boys D3
7. MSC-Antaris D1
8. d’Olde Veste ’54 D2
9. Olympia ’28 D1
10. Urk D2
11. VENO D1
12. Flevo Boys D2
 
MSC-Antaris D2 (2e klasse AA/najaar):
1. Flevo Boys D6
2. Steenwijkerwold D1
3. SVN ’69 D1
4. FC Oldemarkt D1
5. MSC-Antaris D2
6. Flevo Boys D5
7. d’Olde Veste ’54 D3
8. Steenwijk D2
9. Ens D2
10. FC Meppel D2
 
MSC-Antaris D3 (2e klasse AE/najaar)
1. SC Genemuiden D3
2. FC Oldemarkt D2
3. SVN ’69 D2
4. Alcides D2
5. Steenwijkerwold D2
6. Steenwijk D3
7. d’Olde Veste ’54 D4
8. d’Olde Veste ’54 D5
9. MSC-Antaris D3
10. FC Meppel D3
 
MSC-Antaris D4 (2e klasse AF/najaar):
1. JVZ D5M
2. FC Meppel D4
3. Olympia ’28 D4
4. Havelte D3M
5. Staphorst D3
6. SC Genemuiden D5M
7. d’Olde Veste ’54 D6M
8. Alcides D3
9. DESZ D3M
10. MSC-Antaris D4
 
MSC-Antaris E1 (1e klasse AD/najaar):
1. Flevo Boys E5
2. DESZ E2
3. SC Genemuiden E2
4. Alcides E2
5. FC Meppel E2
6. Flevo Boys E4
7. SVN ’69 E1
8. SVM E2
9. VHK E2
10. MSC-Antaris E1
 
MSC-Antaris E2 (1e klasse AG/najaar):
1. SVN ’69 E2
2. MSC-Antaris E2
3. d’Olde Veste ’54 E2
4. WIJC E1
5. Ruinen E1
6. FC Meppel E3
7. Olympia ’28 E1
8. Alcides E3
9. Vitesse ’63 E1
10. Staphorst E2
 
MSC-Antaris E3 (1e klasse AK/najaar):
1. FC Meppel E5
2.
3. Alcides E4M
4. SVN ’69 E3
5. SC Genemuiden E5
6. VHK E3
7. SC Genemuiden E4
8. MSC-Antaris E3
9. Olympia ’28 E3
10. DESZ E4
 
MSC-Antaris E4 (1e klasse AN/najaar):
1. Vitesse ’63 E3
2. Staphorst E5
3. WIJC E3
4. Olympia ’28 E4
5. MSC-Antaris E4
6. DVSV E2
7. Ruinerwold E2
8. SC Rouveen E2
9. Alcides E5
10. Steenwijkerwold E3
 
MSC-Antaris E5 (1e klasse AI/najaar):
1. Ruinerwold E3
2. Vitesse ’63 E4
3. Olympia ’28 E5
4. DESZ E3
5. Alcides E6
6. FC Meppel E6
7. WIJC E5
8. MSC-Antaris E5
9. SC Rouveen E3
10. Staphorst E6
 
MSC-Antaris E6 (1e klasse AF/najaar):
1. VENO E3
2. FC Meppel E7
3. Alcides E7
4. MSC-Antaris E6
5. VHK E4
6. SVN ’69 E4
7. SVBS ’77 E2
8. DESZ E5M
9. SC Genemuiden E6
10. SVM E5
 
MSC-Antaris F1 (Hoofdklasse B/najaar):
1. d’Olde Veste ’54 F1
2. Urk F1
3. CVVO F1
4. MSC-Antaris F1
5. SC Genemuiden F1
6. JVZ F1
7. HZVV F1
8. FC Wolvega F1
9. FC Meppel F1
10. Flevo Boys F1
 
MSC-Antaris F2 (1e klasse AA/najaar):
1. MSC-Antaris F2
2. SC Emmeloord F1
3. VENO F1
4. Alcides F1
5. DESZ F1
6. d’Olde Veste ’54 F2
7. FC Meppel F2
8. Steenwijkerwold F1
9. SC Genemuiden F2
10. Flevo Boys F2
 
MSC-Antaris F3 (1e klasse AH/najaar):
1. SC Genemuiden F5
2. Olympia ’28 F2
3. Oranje Zwart F1
4. SVBS ’77 F1
5. SC Rouveen F1
6. MSC-Antaris F3
7. Staphorst F3
8. DESZ F2
9. VENO F3
10. SC Genemuiden F6
 
MSC-Antaris F4 (1e klasse AI/najaar):
1. Alcides F4
2. Ruinerwold F2
3. Vitesse ’63 F2
4. FC Meppel F5
5. SC Rouveen F2
6. WIJC F4
7. Staphorst F5
8. SVN ’69 F4
9. MSC-Antaris F4
10. FC Meppel F6
 
MSC-Antaris F5 (2e klasse AA/najaar):
1. Flevo Boys F12
2. Flevo Boys F11
3. SVN ’69 F6
4. MSC-Antaris F5
5. SC Genemuiden F9
6. SVM F3
7.
8. Giethoorn F2
9. VENO F5
10. Staphorst F6
 
MSC-Antaris F6 (2e klasse AC/najaar):
1. d’Olde Veste ’54 F10
2. SC Genemuiden F10
3. Staphorst F7
4. DESZ F4
5. Oranje Zwart F2
6. SC Genemuiden F11
7. Alcides F5
8. MSC-Antaris F6
9. Olympia ’28 F5
10. Ruinerwold F3