Reden hiervoor was nieuwe kleding van sponsor Jan ten Hoor. Deze juwelier, met vestigingen in onder meer Hoogeveen, Steenwijk en Meppel, biedt een ruim assortiment aan sieraden, waarmee je een teken geeft van genegenheid, liefde of trouw. Een mensenleven kent veel mijlpalen die extra glans krijgen met een sieraad, zoals een belofte van trouw of een beloning voor een bijzondere prestatie.
Of B1 in deze nieuwe kledij nóg beter zal gaan presteren is nu nog onbekend, maar juwelier Jan ten Hoor doet met het beschikbaar stellen van dit tenue zijn uiterste best om een steentje bij te dragen aan het bereiken van mijlpalen van dit B-team.
In een warm zonnetje, wat voor dichtgeknepen ogen zorgde, werd B1 op het hoofdveld vereeuwigd door onze fotograaf ter plaatse, Ron Wielhouwer.
Geef een reactie