Het complete overzicht (zie onder het kopje “Jeugd” hierboven>toernooien jeugd):
Toernooien 2010
Hieronder een overzicht van de toernooien waaraan MSC-teams in 2010 kunnen deelnemen
vereniging | voor wie? | wanneer? | inschrijven tot |
| | | |
USV (Nw-leusen) | F / E | 29 mei 2010 | 15 januari 2010 |
vv SEH, Heerde | selectie<23 jr. | 29 mei 2010 | 15 februari 2010 |
vv Steenwijk | hogere F/E | 1 mei 2010 | 1 januari 2010 |
| B-jun. | 1 mei 2010 | 1 januari 2010 |
| D/C | 13 mei 2010 | 1 januari 2010 |
| lagere E-pup | 13 mei 2010 | 1 januari 2010 |
Alcides | EF | 29 mei 2010 | 15 februari 2010 |
RKVV Volendam | F | 15 mei (9.00 u) | z.s.m. |
| E | 15 mei (13.00 u) | z.s.m. |
| D | 22 mei (9.00 u) | z.s.m. |
| C | 22 mei (13.00 u) | z.s.m. |
Zuidaarderveen | CDEF | 19 juni EF 20 juni CD | 15 februari 2010 |
HZVV | F | 12 juni (morgen) | 15 jan 2010 |
| E | 12 juni (middag) | 15 jan 2010 |
Be Quick/Helpman | E/F | 13 mei | 1 februari 2010 |
CVVB (Bedum) | A t/m F | 5 juni 2010 | 1 februari 2010 |
| | | |
Zwartem. Boys | A1/B1/C1* | 5 juni 2010 | 1 januari 2010 |
VVZ’49 Soest | E/F | 5 juni 2010 | 1 maart 2010 |
WIJC | D/E/F/kabouters | 12 juni 2010 | 15 maart 2010 |
KZC.08 Klazienaveen | ABCDEF | 5 juni 2010 DF 12 juni 2010 EC 19 juni 2010 AB | 31 januari 2010 |
| | | |
* Samen opgeven i.v.m. ABC-trofee | | | |
| | | |
Als julie team interesse heeft geef je op bij Klaas Drenth (klaasdrenth@versatel.nl) |
Bedenk dat in Meppel op 22/23 mei het Europsportringtoernooi wordt gehouden.
(Pinksterweekend) In ieder geval deelname van A1,B1,C1,D1, E1 en mogelijk C2,D2
Tevens het toernooi ” DE NOORDERVELDSLAG 2010 ” in Groningen
Geachte sportvrienden,
Geachte sportvrienden,
Graag willen wij de jeugdtoernooien en het toernooi onder de 23 van D.I.O Groningen onder de aandacht brengen.
Op zaterdag 15 mei en zondag 16 mei zullen de E en de D pupillen starten met een tweedaags toernooi en op zaterdag 22 en zondag 23 mei is het de beurt aan de C en B junioren. Voor senioren onder de 23 is er een toernooi op zondag 23 en maandag 24 mei.
• Het toernooi wordt gespeeld door 12 teams in elke categorie onderverdeeld in twee poules
• Elk team speelt 5 poule wedstrijden en een finale wedstrijd
• Het toernooi wordt gespeeld door 12 teams in elke categorie onderverdeeld in twee poules
• Elk team speelt 5 poule wedstrijden en een finale wedstrijd
• Op zaterdag zijn er 3 wedstrijden en op zondag 3
• Er word overnacht in grote leger tenten die zijn opgezet op camping Grunopark aan de oostkant van Groningen.
• Per team wordt 1 tent toegewezen, hier kunnen maximaal 25 personen in overnachten.
• Vervoer van sportpark naar de camping wordt door D.I.O Groningen verzorgt.
• Kosten voor een compleet verzorgd verblijf zijn 37,50 p.p.
• Dit is inclusief overnachtingen, 2x ontbijt, maaltijd op vrijdag een BBQ op zaterdag en vervoer naar de camping.
• Op zaterdag zijn er diverse attracties op het sportpark om de jeugd bezig te houden en s’avonds muziek in de feesttent
Opgave bij Klaas Drenth
• Er word overnacht in grote leger tenten die zijn opgezet op camping Grunopark aan de oostkant van Groningen.
• Per team wordt 1 tent toegewezen, hier kunnen maximaal 25 personen in overnachten.
• Vervoer van sportpark naar de camping wordt door D.I.O Groningen verzorgt.
• Kosten voor een compleet verzorgd verblijf zijn 37,50 p.p.
• Dit is inclusief overnachtingen, 2x ontbijt, maaltijd op vrijdag een BBQ op zaterdag en vervoer naar de camping.
• Op zaterdag zijn er diverse attracties op het sportpark om de jeugd bezig te houden en s’avonds muziek in de feesttent
Opgave bij Klaas Drenth
Geef een reactie